Cover not available
Hodnocení knihy Náhled e-knihy:

PDF

Epub
Pro půjčování e-knih musíte být přihlášeni.
Jak si půjčit e-knihu?

Planeta samých chlapců : "ve světě holé spotřeby všeho a všech" /

Nekonvenční kniha volně vázaných próz mladého autora poskytuje otevřený a autentický pohled na vztahy, citové tápání a určitou společenskou izolaci homosexuálů v současném českém prostředí.

Série: Planeta samých chlapců, část 1
Main Author: Georgiev, Adam, 1980-
Format: eBook
Language: Česky
Anglicky
Published: [Praha] : Petrklíč, 2008
Subjects:
Tags: Add Tag
No Tags, Be the first to tag this record!
Summary: Nekonvenční kniha volně vázaných próz mladého autora poskytuje otevřený a autentický pohled na vztahy, citové tápání a určitou společenskou izolaci homosexuálů v současném českém prostředí.
Volný sled textů spojených postavou mladého vypravěče v ich formě vypovídá o svébytném prostředí především pražských homosexuálů, kteří se pohybují v nejistém světě nahodilých známostí či přechodných lásek a v hloubi duše každý, i ten nejotrlejší z nich, touží po nezištném citu a pochopení. Jednotlivé epizody se odehrávají v uzavřeném světě gaybarů, laciných hotelů a pochybných špeluněk, v nichž se odvíjejí lehce nahozené příběhy primitivních sexuálních kontaktů, vášnivých lásek i drsných vystřízlivění. Rozčarování z promiskuity, pocit nejistoty a nenaplněná touha po lásce je příčinou, proč právě tito lidé tak snadno podléhají drogám, které jim dávají na čas zapomenout na neustálou konfrontaci s realitou. Kniha je sugestivní, rutinovaně napsaná a literární formou zpracovává otázku homosexuality z hlediska možných nebezpečí tohoto životního stylu jako problém, kterému se současná společnost nemůže vyhnout.
Physical Description: 118 s. ; 20 cm
ISBN: 978-80-7229-195-3